EXPO
ZICE

WODD


KABELKY JEN ZE TŘÍ INGREDIENCÍ – DŘEVA, KŮŽE A ORIGINALITY
V rodinné firmě tvoříme originální dřevěné kabelky s elegantním a nadčasovým designem. Dva roky jsme pracovali na vývoji jedinečného designu s mnoha původními detaily.
Všechny kabelky vyrábíme v České republice ve vlastní dílně. Máme úplnou kontrolu nad procesem výroby. Proto si můžete být jisti, že s kabelkou WODD získáváte originální šperk ze dřeva a kůže.

PEČLIVÁ RUČNÍ PRÁCE
Každé kabelce věnujeme desítky hodin ruční práce. Do každého dřevěného dílu vyvrtáme 350 dírek. Ano, ručně. Koženou část přišíváme k dřevěnému tělu kabelky sedlářským stehem. Ručně šijeme také uši. Na každé kabelce najdete přibližně 1000 ručních stehů.
Rozhodli jsme se pro ruční šití, tradiční řemeslo náročné na čas a soustředění. Tady se opravdu nedá nic uspěchat.

HARMONIE DŘEVA A KŮŽE
Čím je to dřevo barvené? Přírodou! Dřevo nebarvíme. Nemáme k tomu důvod. Kabelky WODD barví příroda, ne chemie. Záleží nám na tom, aby vám kabelka dělala radost mnoho let. Proto nakupujeme nejkvalitnější anilinovou kůži u špičkového evropského výrobce se 150letou tradicí. S kabelkou WODD máte přírodu stále na dosah.

ELEGANTNÍ A PRAKTICKÉ ZAVÍRÁNÍ
Dřevo není to jediné, co činí kabelku WODD jedinečnou. Zkonstruovali jsme vlastní magnetické zavírání. Praktické, elegantní a bezpečné. Funguje dokonale ve spojení s dřevěným dílem kabelky. Věříme, že si budete otevírání a zavírání kabelky jednou rukou s potěšením užívat.

LUXUSNÍ TAKÉ UVNITŘ
Kabelky WODD jsou dokonalé i na místech, které nejsou na první pohled vidět. Vnitřní prostor vyplňuje sametově hebká kůže na měkkém polstrování. Ten pocit vám udělá radost pokaždé, když do kabelky vložíte ruku.

NOŽKY Z EBENOVÉHO DŘEVA
Nožky jsme vyrobili z ebenu, z velmi vzácného a odolného dřeva. Eben skvěle plní svůj účel, a nožky díky němu zůstanou krásné napořád.
Spojte se také s námi, ať Vás
společně ukážeme celému světu!