Vítáme Vás
v Pasáži českého
designu

O
NÁS

O nás

Pasáž českého designu – to jsou unikátní výstavní prostory, kde se odborné i široké veřejnosti prezentuje tvorba úspěšných českých designérů, ale i práce studentů a designérů začínajících. Vše na jednom místě, vše NON-STOP. Atmosféru a výjimečnost výstavních prostor dotváří umístění v centru Prahy v pasáži České národní banky, kde denně prochází tisíce lidí.

Poslání

Prostřednictvím prosklených výloh v pasáži žijeme příběhy designérů, rodinných firem, umělců a studentů. Přibližujeme a znovu objevujeme hodnoty řemesla a zručnosti našeho národa veřejnosti i zahraničním turistům.

Vize

Naší snahou je zpomalit procházející chodce a vyvolat v každém otázky:
Co je dnešní design? Vnímáme vůbec propojení funkčnosti a estetické stránky věcí, kterými se obklopujeme? Stojí za výrobou lidé a jejich příběhy nebo stroje? Obohatím svůj domov, bydlení kvalitou nebo dávám přednost levnému kýči? A jakou roli hraje v mém životě oděv, jakou hodnotu mi přináší ve vztahu k mé osobě i v interakci s mým okolím?

Spolupráce

Jste jen náhodný návštěvník pasáže?

Zastavte se ve svém denním běhu a vychutnejte si umění a preciznost inovativních tvůrců a nechte se oslovit jejich příběhy. Nebo se usaďte v Galerii&Kavárně Art-n-Coffee, která dotváří prostor pasáže, a nalezněte inspiraci pro zbylý čas vašeho dne.

Jste český designér nebo výrobce designových produktů, jejichž vzhled či funkce je dílem českých designérů?

Spojte se s námi, ať vás společně ukážeme celému světu!

 
Náš tým

Za vším hledej
schopné lidi

zajem_button