EXPO
ZICE

Projekt Šance


Projekt Šance je první preventivní a humanitární program pro komerčně sexuálně zneužívané děti a mládež, oběti obchodování s lidmi, které žijí v ČR v zapomenutí. Sdružení založil před více než 25 lety László Sümegh. Náš cíl není složitý. Projekt Šance svou činnost vykonává v souladu s přesvědčením, že není umění někomu v nouzi dát najíst, ale naučit ho na jídlo si vydělat. A to je často umění. :) Nechceme klienty utvrzovat v tom, že na ulici se dá také dobře žít. Široká škála programů a nabídek vrcholí PRACOVNÍ DÍLNOU v Domě Šance, která nabízí alternativní vzdělávání – cestu do běžného života.

Podpořte Projekt Šance, který pomáhá „dětem ulice“ budovat lepší život a postavit se na vlastní nohy. Stačí, když navštívíte naši právě probíhající aukci, jež vrcholí již 10. 12. 2020, na www.AukceSance.cz, a koupíte umělecké dílo, které vás zaujalo. Do aukce Umělci „dětem ulice“ 2020 se zapojilo 22 umělců s 42 aukčními položkami. Vyvolávací ceny jsou už od 1 Kč. I vy můžete pomoci těm nejopuštěnějším.

Spolupracující umělci v letošním roce:
Hana Auerová, Václav Bláha, Josef Bolf, Pavel Fencl, Igor Grimmich jr., Patrik Hábl, Jan Hísek, J. S., Martin Janecký, Karel Jerie, Boris Jirků, Marian Kay, Krištof Kintera, Aleš Kublák, Ewa Nemoudry, Dalibor Nesnídal, Petr Nikl, Viktor Pivovarov, Jiří Pošva, Leoš Suchan, László Sümegh, Richard Štipl

Odkaz na Aukci

Prohlédněte si náš katalog


+420 721 270 250


Projekt Šance

info@sance.info      |      +420 721 270 250     |      www.projektsance.cz/
Spojte se také s námi, ať Vás
společně ukážeme celému světu!