EXPO
ZICE

KLOKART


SPOLU TVOŘÍME, SPOLU POMÁHAME.

Projekt Klokart vznikl s cílem dlouhodobě finančně podporovat FOD Klokánky. Za účelem pomoci propojujeme umělce a celebrity, kteří společně vytvoří motiv, kterým potiskneme různé předměty a oblečení. Každých pár měsíců představíme originální kolekce, které dělají radost dvakrát. Nákupem krásného produktu uděláte radost sobě a zároveň pomůžete dětem v Klokáncích.

PROJEKT JE POSTAVEN NA DOBROVOLNICKÉ PRÁCI A VELKÉ LIDSKÉ A FINANČNÍ ANGAŽOVANOSTI PARTNERU PROJEKTU.

Naše kolekce svým motivem jíž podpořili sestry Geislerové, Rudolf Havlík, Dan Bárta & Vladimír 518, Janek Rubeš & Matěj Janák, Jakub Kohák & Martin Fischer, Léna Brauner & IM Cyber, Dan Pribáň & Filip Dvorský, Matěj Ruppert & Matěj Janák a Pasta Oner.
Produkty je možné si zakoupit na www.klokart.cz anebo www.merchator.cz.
Naše limitované edice přinášíme v pravidelných intervalech na www.slevomat.cz a www.bonami.cz.
Projekt Klokart můžete podpořit i jako firma formou co-brandingu. Stačí si vybrat motiv a produkt a o zbytek se rádi postaráme.

Fond ohrožených dětí
Na Poříčí 1038/6
110 00 Praha 1+420 567 211 517


PRO KOHO TO DĚLÁME

Fond ohrožených dětí je nevládní nezisková organizace, která funguje déle než 25 let a již pomohli více než 60 000 dětí v ohrožení. Provozuje největší síť zařízení pro děti vyžadující okamžitou péči – Klokánky. V současné době provozuje 15 Klokánků s 322 místy. Klokánky přijímají děti 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, přímo „z terénu“ bez pobytu v diagnostickém ústavu. O děti se stará teta v rodinném prostředí. Klokánky přijímají děti bez ohledu na věk, proto sourozence není třeba rozdělo vat.

KLOKART

fod@fod.cz      |      +420 224 236 655      |      https://www.klokart.cz/
Spojte se také s námi, ať Vás
společně ukážeme celému světu!