EXPO
ZICE

Helping Dolls


Pokud jste za poslední měsíc aspoň jednou prošli pasáží či se podívali na naši FB stránku, určitě víte o projektu Pink Carpet: Helping Dolls. Nápad Helping Dolls se úplně prvně zrodil v hlavě módního návrháře Adama Ptáčka. Zakladatel projektu Helping Dolls František Anděl pak následně dokázal úspěšně propojit módu, panenky a designéry.  Společně se společností Mattel vytvořil a začal realizovat jedinečný projekt, který má jediný cíl. Pomáhat dětem bez rodiny a rodičů.

Čeští i zahraniční talentovaní designéři každoročně připravují vlastní originální modely pro panenky Barbie, které putují v rámci galavečera do dobročinné dražby. Veškeré vydražené prostředky jsou následně předány FOD – organizaci, která pečuje o děti v nouzi.

V minulosti s námi spolupracovali mimo jiné i tito designéři: Alice Abraham, Beata Rajská, Eva Vontorová, Jakub Polanka, Jitka Klett, jewelry Luuthien, Kamila Vodochodská, Katarína Karlíková, Klára Nademlýnská, Markéta Kopecká, Pavel Brejcha, Radek Zachariáš, Salon Poner, Veronika Krátká, Zdenka Imreczeová.


+420 775 632 888


 

Helping Dolls

     |      +420 775 632 888     |      www.helpingdolls.com
Spojte se také s námi, ať Vás
společně ukážeme celému světu!