Pasáž Českého designu a Léna Brauner pomáhají Klokánkům

Pasáž Českého designu a Léna Brauner pomáhají Klokánkům
 
 

Srdečně Vás zveme na setkání u příležitosti otevření výstavy produktů KlokArt, které vystavuje a pro KlokArt vytvořila výtvarnice Léna Brauner a dýdžejka IM Cybre.

Přijďte se seznámit nejen s Lénou Brauner, ale i s projektem KlokArt, který již třetím rokem podporuje Fond ohrožených dětí.

Kdy: 24. října 2018 od 10:30

Kde: Pasáž českého designu, Na Příkopě 24, Praha 1

Během akce a odpoledne je možné zakoupit přímo v pasáži produkty (tašky, hrníčky, ponožky apod.), které vytvořili přímo Léna Brauner, Dan Bárta, Jan Rubeš a další umělci, kteří podporují KlokArt.

 
 
Fond ohrožených dětí, je nevládní nezisková organizace na pomoc ohroženým dětem s pověřením k výkonu sociálně-právní ochrany dětí. Vznikl v roce 1990 a v současné době provozuje 15 zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Klokánek s kapacitou 322 míst. Díky tomuto projektu našlo bezpečí a dočasný domov již celkem 7523 dětí. Více na www.fod.cz.

KlokArt, jedinečný projekt, který propojuje umělce a známé osobnosti, které svým motivem pravidelně vytvářejí a připravují kolekce kvalitního designového oblečení a doplňků. Prodejem těchto produktů KlokArt podporuje Fond ohrožených dětí, zejména pak Klokánky. Více na www.klokart.cz.
 
 
KlokArt